Lütfen Bekleyin Sayfa Yükleniyor

Naylon Fiyaka - Zafer Ercan

Türkiye’nin ilk narkotik polisiyesi
Naylon Fiyaka: Cürmümeşhut

Narkotik Komiseri Yavuz Yaman ve ekibinin nefes kesen maceraları Sayfa6 Yayınları ile Naylon Fiyaka: Cürmümeşhut romanında!
Zafer Ercan'ın kaleme aldığı kitabı okurken İstanbul’un göbeğinde narkotik olayların nasıl döndüğüne inanamayacaksınız!

Maceraya hazır mısınız?

Umutlu gördüklerini gönlüne, fiyakası hepten naylon olanları hapse gönderiyordu Komiser Yavuz Yaman. İşine âşık bir polis olan Yavuz, yeryüzünü uyuşturucudan temizleyemeyeceğini bilse de onu satanlarla, ticaretini yapanlarla sonuna kadar savaşıyor. Bu uğurda zaman zaman eşi ve eşinin ailesiyle tartışsa da çok sevdiği mesleğini yapmaya devam ediyor. Başı olduğu ekip 52-32’nin üyeleri de kendisinden geri kalmıyor.
Türkiye'nin ilk narkotik polisiyesi olan Naylon Fiyaka: Cürmümeşhut’ta bu yaman polislerin maceralarını soluksuz okurken aynı zamanda hepsinin iç dünyalarına da tanıklık edeceksiniz. 
Zafer Ercan'ın kaleminden çıkan Naylon Fiyaka: Cürmümeşhut’taki karakter ve olaylar sizi İstanbul’un hiç bilmediğiniz yönleriyle tanıştıracak!

Ahmet Ümit’in Önsözüyle...

 “Naylon Fiyaka adlı romanı okurken ne yalan söyleyeyim Zafer Ercan’a gıpta ettim. Benim hayalimde canlandırdığım birçok olayı o bizzat yaşamış, benim ancak roman sayfalarında karşılaşabileceğim suçlularla, o zengin insan çeşitliliğiyle yüz yüze gelmişti.
Hiç şüphesiz Naylon Fiyaka Türkiye’nin ilk narkotik polisiyesi olarak polisiye edebiyatımıza yeni bir ivme katacak, yeni bir soluk getirecek.”
                                                                                                                                  Ahmet Ümit


Yazıyı Paylaş